Anivital Feli Fiber

Wysyłka 2-3 dni robocze
88,00 zł
Brutto

FeliFiber® należy do naturalnych preparatów nowej generacji i z powodzeniem stosowany jest do zmniejszania nadwagi u kotów, regulowania procesów trawienia oraz delikatnego usuwania ze światła przewodu pokarmowego pilobezoarów (kul sierści).

Ilość

Polecany jest dla kotów:

  • z nadwagą, dla redukcji otłuszczenia,
  • prawidłową masą ciała, ale przy ograniczonej aktywności związanej na przykład z wiekiem.

Substancje aktywne:

  • psyllium (indyjska roślina zielna) -zawiera specyficzne substancje, które chłonąc wodę pęcznieją, a efektem tej absorpcji jest powiększenie objętości treści jelit i powstanie uczucia sytości,
  • L-karnityna (dodatek. 10 000mg/kg – odpowiada dawce około 60mg na dzień jako dawka polecana). Powoduje, że kwasy tłuszczowe są lepiej metabolizowane, a produkty metabolizmu jak ciała ketonowe szybko usuwane z komórek różnych tkanek.

Sposób użycia i dawkowanie: Dawkowanie odchudzające-dzienna dawka nie powinna przekraczać 10-12 tabletek. Dawkowanie w przypadku niestrawności, 'zakłaczenia' oraz profilaktyczne: dorosły kot może otrzymać 4 - 6 tabletek w ciągu dnia jak smakołyki.

Brak opinii

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.