Wysyłka

Bezpłatna dostawa produktów zakupionych w sklepie rutek24.pl dotyczy zamówień, których waga to min. 6,5 kg lub wartość zamówienia powyżej 99 zł.
Przesyłka pobraniowa realizowana kurierem InPost, nie wymaga dopłaty za pobranie. Przesyłka pobraniowa realizowana kurierem DPD, wymaga dopłaty 5zł.


Zamówienia złożone do godziny 13:00 w dni robocze zostaną wysłane tego samego dnia a spodziewana dostawa nastąpi w 48 godzin od momentu nadania przesyłki(Z zastrzeżeniem  pkt V.4 - Regulaminu sklepu).
Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta jak i dni ustawowo wolne od pracy będą realizowane w pierwszym dniu roboczym (Z zastrzeżeniem  pkt V.4 - Regulaminu sklepu).


Przesyłki wysyłamy tylko własnym kurierem.

Przesyłki docierają do Państwa w 95% w kolejnym dniu roboczym. Dlatego pozwoliliśmy sobie na informację o czasie realizacji zamówień w 48h.
W razie problemów lub braku informacji o przesyłce w ciągu 24h prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań by zlokalizować paczkę i przyspieszyć jej dotarcie.

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.