Leonardo Quality Selection kitten

Wysyłka 24h
7,90 zł
Brutto
Waga
  • 200g
  • 400g

Karma Wilgotna - LEONARDO® QUALITY SELECTION - mięso najwyższej jakości

Koty, tak jak ich dzicy kuzyni, są zwierzętami mięsożernymi. Dlatego formuła karmy LEONARDO® Super Premium opiera się na najwyższej jakości mięsie. Oznacza to, że tylko świeże, pełnowartościowe mięso stanowi surowiec do produkcji karmy dlatego też i karma LEONARDO® Super Premium nie należy do najtańszych, mięso dobrej jakości nie jest tanie. Jednakże ze względu na wartość biologiczną surowców użytych do jej produkcji,Twój kot zaspokoi swoje potrzeby żywieniowe przy pomocy niedużej dawki karmy dziennie. Zmniejszeniu ulega również ilość wydalanych odchodów. Oczywiście, LEONARDO® Super Premium jest wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Surowce użyte do produkcji karmy pochodzą z niemieckich gospodarstw rolnych i jako świeże, podlegają obróbce jeszcze tego samego dnia po dostawie.

Źródło białka - Smak
Kurczak

mięso i podroby zwierzęce 65% (40% z drobiu i 25% wołowiny); wywar z mięsa 29,5%; jajka całe 4%; skorupki jaj suszone 0,5%, substancje mineralne 0,5%; oleje i tłuszcze (olej z łososia 0,5%)

białko 10,5 %; tłuszcz 5,5%; popiół surowy 2%; włókno surowe 0,3% Wilgotność 79% Wapń 0,4% Fosfor 0,3%

Na 1 kg: wit D3 200 j.m.; wit E 50 mg; Zn 20 mg; Mn 20 mg; J 0,2mg; Tauryna 1000mg

Brak opinii

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.