Barky Snack Ucho wołowe z sierścią - 1 szt.

Wysyłka 24h
8,00 zł
Brutto

Barky Snack Ucho wołowe z sierścią - to całkowicie naturalny, twardy wołowy gryzak, który z pewnością zajmie psu dłuższą chwilę. Obecność sierści pozytywnie wpływa na układ pokarmowy psów. Sierść posiada znakomitą właściwość oczyszczania jelit z resztek pokarmu oraz złogów. Jest to bardzo częste uzupełnienie diety psów karmionych w standardach BARF.
Sam proces produkcji gryzaków jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Przysmaki Barky produkowane są wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. To w 100% mięso i podroby.
Ucho zapakowane jest w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.
Produkt sprzedawany na sztuki.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.