CHEW'N SNACK TRAINING MIX 150g

CHEW'N SNACK TRAINING MIX 150g

Wysyłka 2-3 dni robocze
6,36 zł
Brutto

Miękkie przekąski, które doskonale sprawdzają się jako nagroda treningowa lub przekąska dla psów z problemami dentystycznymi.

Nie kruszy się. Nie wpływa na zachowania żywieniowe, jeśli maksymalna dawka nie zostanie przekroczona.  Uzupełniająca karma dla psów. Nie do spożycia przez ludzi. Zawsze zapewniaj swojemu zwierzakowi świeżą wodę.

Źródło białka - Smak
Jagnięcina
Łosoś

ziarna i produkty uboczne pochodzenia roślinnego (65%)  w tym 2% mąki ryżowej w jagnięcina/ryż i  łososia/ryżu; oleje i tłuszcze (19%); mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (7%) z czego 2% mączki jagnięcej w jagnięcinie i jagnięciny/ ryżu; 4% mączka drobiowa z kurczakiem i dziczyzną/ kurczak; 2% posiłku z dziczyzny w dziczyźnie/ kurczak; 2% mączki wołowej z wołowiną, 2% mączki flaczkowej z flaków, glikol propylenowy (4%); produkty uboczne (2,5% oleju z łososia) w łososiu i łososiu/ ryżu; dodatki żywieniowe: tlenek żelaza (III) 830 mg/kg.

surowe białko 11,70%, wilgotność 18%, surowy popiół 2%, tłuszcze 5,90%, błonnik 1%, zawartość energetyczna 347,50 kcal/100g.

Brak opinii

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.