Barky Snack Pierś z kurczaka

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
15,00 zł
Brutto

Barky Snack Pierś z kurczaka - to wyjątkowy smakołyk klasy premium. Wyprodukowana ze świeżego mięsa drobiowego przekąska ma ładny, delikatny zapach oraz piękny kolor. Pierś z kurczaka nie zawiera gliceryny ani żadnych innych dodatków. Jest więc dość krucha i jej zjedzenie na pewno nie sprawi problemu żadnemu z psów. Sam proces produkcji gryzaków jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu. Wyjątkowy smakołyk, który z powodzeniem może być stosowany podczas tresury jako nagroda dla psa. 
Przysmaki Barky produkowane są wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. To w 100% mięso i podroby.

Brak opinii

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.