Rogy Dog CHURPI Naturalny gryzak z twardego himalajskiego sera S
Rogy Dog CHURPI Naturalny gryzak z twardego himalajskiego sera S
Rogy Dog CHURPI Naturalny gryzak z twardego himalajskiego sera S
Rogy Dog CHURPI Naturalny gryzak z twardego himalajskiego sera S

Rogy Dog CHURPI Naturalny gryzak z twardego himalajskiego sera

Wysyłka 48h
32,00 zł
Brutto

Najwyższej jakości gryzaki dla psów z niezwykle twardego sera Churpi, produkowanego wg himalajskiej receptury. Gryzaki te są doskonałym źródłem zdrowej rozrywki dla Twojego zwierzaka. Poza tym, że psy nie mogą się im oprzeć, ich ekstremalna twardość sprawia, że pies musi cierpliwie zmiękczyć je w pysku, dopóki nie będzie mógł z powodzeniem ich nadgryźć. Zapewnia to długie godziny rozrywki.
W wyniku unikalnego procesu produkcji, Churpi jest w 100% organiczny, wolny od chemikaliów i konserwantów, pozbawiony brzydkiego zapachu, praktycznie wolny od laktozy i z zawartością tłuszczu na poziomie nie większym niż 2%. Wyprodukowany jest jedynie z odtłuszczonego mleka, w kilkumiesięcznym procesie. Łatwo się trawi, oraz daje dużą dawkę energii do zabawy. Żaden inny naturalny gryzak nie posiada takiej zawartości łatwo przyswajalnego białka- aż 80%.
Ze względu na dużą zawartość wapnia, cynku, sodu, potasu, fosforu, manganu, magnezu, żelaza, witaminy A, B1, B12, C, D, E i K, kwasu foliowego i biotyny są doskonałym naturalnym uzupełnieniem diety. Znacząco wpływają na kondycję zdrowotną i stymulacją umysł Twojego psa, stając się doskonałą inwestycją w ich szczęście. Nie można także nie wspomnieć o pozytywnym wpływie na uzębienie dzięki delikatnemu ścieraniu nadmiaru płytki nazębnej w procesie żucia.


rozmiar S - dla psów małych ras

rozmiar - dla psów średnich ras

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.