NotiOne Lokalizator Brelok dla dziecka, psa, roweru, kluczy

NotiOne Lokalizator Brelok dla dziecka, psa, roweru, kluczy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
99,99 zł
Brutto
Kolory
 • Czarny
 • czarny/szary
 • czarny/czerwony
 • czarny/pomarańczowy
 • czarny/zielony
 • czarny/żółty
 • limonka/szary
 • limonka/grafit
 • limonka/granat
 • malina/grafit
 • malina/granat

NotiOne Lokalizator - to innowacyjne urządzenie w formie breloka, które w połączeniu z aplikacją, pozwala ustalić miejsce przebywania np. dziecka wracającego ze szkoły lub starszej osoby, która nie potrafi odnaleźć drogi do domu. Pomoże odnaleźć zagubione przedmioty jak np.: klucze, portfel, walizkę, torebkę czy rower. Wskaże również miejsce pobytu psa lub kota, który zgubił się albo uciekł z posesji.
Jak działa lokalizator NotiOne?
1 LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ
Breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.
2 AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU
Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.
3 PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON
Informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na aplikacji w postaci znacznika na mapie.
Szukając tego co zgubiłeś nie jesteś sam.
Sygnał z lokalizatora notiOne odbiera ponad 1 000 000 użytkowników aplikacji mobilnych współpracujących z systemem notiOne. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie i jedyny taki system w Polsce i rozwiązanie, które nie ma konkurencji na naszym rynku. Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Standardowe urządzenia mają zazwyczaj zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów.
Materiał, z którego wykonany został notiOne jest wytrzymały, hypoalergiczny i nietoksyczny, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nawet najmłodszych użytkowników.
System notiOne działa na telefonach i tabletach, które mają system Android (wersja 4.3 oraz wyższe) oraz iOS, oraz są wyposażone w Bluetooth 4.0+ Low Energy. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem. Do jednego konta w aplikacji można dodać nieograniczoną liczbę urządzeń NotiOne.

Od teraz już zawsze znajdziesz swoją zgubę. Dedykowana aplikacja posiada w sobie mapę, na której pokazuje znacznik Twojego lokalizatora notiOne w pobliżu. Dzięki funkcji „Znajdź mnie” bez problemu zlokalizujesz zgubę w Twoim najbliższym otoczeniu! Ponadto, za pomocą alarmu aplikacja da Ci znać, gdy lokalizator oddali się poza jej zasięg. Oprogramowanie jest w pełni darmowe i dostępne do pobrania na platformy Android oraz iOS.

Brak opinii

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.