Versele-Laga Rat & Mouse Complete - karma dla szczurów i myszy

VerseleLaga Rat & Mouse Complete karma dla szczurów i myszy

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
50,00 zł
Brutto

Nowa Formuła - EKSTRUDAT DLA SZCZURÓW I MYSZY

Rat & Mouse Complete - to ekstrudowana karma w postaci wyjątkowo smacznych granulek "wszystko w jednym" dla szczurów i myszy. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Zawarte w karmie białka zwierzęce i tłuszcze pochodzą głównie z kurczaka oraz oleju z łososia. Kurczak ma wysoką zawartość niezbędnych aminokwasów i wysoką strawność. Olej z łososia stanowi ważne źródło kwasów  omega 3. Wysoka zawartość ziaren oznacza wysoką zawartość skrobi oraz niski poziom włókna. Dzięki temu zapewni szczurom i myszom optymalny poziom energii. Twarde, kruche kawałki karmy Rat & Mouse Complete wspomagają naturalne ścieranie się zębów i zapobiegają tworzeniu kamienia nazębnego. Dodatek naturalnych pigmentów roślinnych, luteiny i β -karotenu, ma pozytywny wpływ na ogólną odporność i zdrowie. Wszystkie karmy Complete zawierają wyciąg z jukki. Wiąże on amoniak i inne składniki odpowiedzialne za zapachy odchodów. W ten sposób nieprzyjemne zapachy są w znacznym stopniu ograniczone.

Czym jest EKSTRUDAT? W procesie produkcji wszystkie składniki karmy zostały rozdrobnione a następnie połączone i uformowane w smakowite granulki. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku karm dla gryzoni, które z natury lubią wybierać tylko najsmaczniejsze kąski, przez co w ich diecie może brakować cennych składników. Będziesz mieć pewność, że Twój ulubieniec dostaje wszystkie potrzebne mu witaminy i mikroelementy. Dodatkowo kształt i rozmiar granulek są dostosowane do potrzeb tych małych zwierząt. Wszystkie karmy marki Versele-Laga to gwarancja najwyższej jakości. Charakteryzują się wysoką smakowitością - Twój pupil pokocha ten smak od pierwszego kęsa.

Codziennie należy podawać ok. 15 - 20 g karmy, w zależności od rozmiaru gryzonia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.

białko surowe 15%

tłuszcz surowy 10%

włókno surowe 7%

popiół surowy 3%

wapń 0,5%

fosfor 0,4%

białko 10%

zawartość tłuszczu 3,5%

błonnik 4%

popiół surowy 2,5%

wapń 0,35%

fosfor 0,35%

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.