Belcando MasterCraft Kaczka

Belcando MasterCraft Kaczka

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
320,00 zł
Brutto

Karma Belcando Mastercraft – o smaku kaczki to karma wytwarzana w 80 % wyłącznie ze świeżego mięsa i w 20% z dodatków warzyw. Jej unikatowy skład jest bogaty w witaminy i mikroelementy. Wykorzystanie najnowszej technologii pozwoliło na przetworzenie świeżego mięsa bezpośrednio do krokieta. To eliminuje etap wstępnego suszenia, dzięki czemu użyte składniki pozostają świeże aż do momentu tuż przed obróbką. Karma nie zawiera suszonej mączki mięsnej, którą można znaleźć nawet w wysokiej jakości produktach. To pozwoliło na stworzenie produktu, który wcześniej uważano za niemożliwy.
Suche karmy BELCANDO® MASTERCRAFT są dostosowane do wymagań energetycznych i odżywczych psów, które biorą aktywny udział w życiu „swoich“ ludzi. Nie ma znaczenia, czy Twój pies jest mały czy duży, o mocnej lub eleganckiej budowie: wszystkie psy cieszą się innowacyjną formą krokieta!
Każda odmiana karmy ma ten sam profil składników odżywczych. Można więc przełączać się między smakami lub mieszać je ze sobą, nie martwiąc się, że Twój pies może mieć problemy z ich strawieniem. Zafunduj swojemu czworonożnemu przyjacielowi pełny smak mięsa pięciu różnych suchych karm BELCANDO® MASTERCRAFT - lub daj mu ten, który najbardziej lubi każdego dnia. BELCANDO® MASTERCRAFT sprawia, że jesteś „twórcą menu“ swojego psa!Etap życia
Dorosły
Wielkość rasy
Duże L
Małe S
Olbrzymie XL
Średnie M
Źródło białka - Smak
Kaczka-Duck
Specjalna dieta
Grain Free

mięso wołowe z mięśni szkieletowych, serca (50 %); rosół wołowy(44%);marchew (6 %)

 Łosoś (50%); Rosół z łososia (44%); Brokuły (6%)

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.