Leonardo Quality Selection bogate w wątróbkę

Wysyłka 24h
7,90 zł
Brutto
Waga
  • 200g
  • 400g

Karma Wilgotna - LEONARDO® QUALITY SELECTION - mięso najwyższej jakości

Koty, tak jak ich dzicy kuzyni, są zwierzętami mięsożernymi. Dlatego formuła karmy LEONARDO® Super Premium opiera się na najwyższej jakości mięsie. Oznacza to, że tylko świeże, pełnowartościowe mięso stanowi surowiec do produkcji karmy dlatego też i karma LEONARDO® Super Premium nie należy do najtańszych, mięso dobrej jakości nie jest tanie. Jednakże ze względu na wartość biologiczną surowców użytych do jej produkcji,Twój kot zaspokoi swoje potrzeby żywieniowe przy pomocy niedużej dawki karmy dziennie. Zmniejszeniu ulega również ilość wydalanych odchodów. Oczywiście, LEONARDO® Super Premium jest wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Surowce użyte do produkcji karmy pochodzą z niemieckich gospodarstw rolnych i jako świeże, podlegają obróbce jeszcze tego samego dnia po dostawie.

Źródło białka - Smak
Mix mięsny

mięso oraz podroby zwierzęce (co najmniej 65%, z tego 25% wątróbki) Bulion mięsny 34%, minerały 0,5% skorupki jaj suszone 0,5%

białko surowe 10%, tłuszcz surowy 5%, popiół surowy 2%, włókno surowe 0,3% Wilgotność 80%  Wapń 0,3 % Fosfor 0,2%

Na 1 kg: wit D3 200 jm, E 50 mg, Zn 20 mg; Mn 2 mg; J 0,2 mg; Tauryna 1000 mg

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.