Coś o Rutku

Jak to się wszystko zaczęło.

Firma powstała 2012 roku w Poznaniu, stawiając sobie za cel stworzenie miejsca przyjaznego dla kupujących, w którym nie zabraknie niczego dla ich najukochańszych pupili. Dlatego też powstała Firma „Rutek” – sklep internetowy rutek24.pl . Od tego czasu systematycznie poszerzamy naszą ofertę oraz dążymy do perfekcji, aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni.

Współpracujemy z najlepszymi firmami i dystrybutorami, aby zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości Premium i Super Premium.

Wiemy jaka odpowiedzialność spoczywa na właścicielach by przeprowadzić swoje pupile przez życie. Dlatego w naszej ofercie  można znaleźć wysokiej jakości karmy, a obok nich niepowtarzalne przysmaki i akcesoria dla psów i kotów.

Ponadto  chętnie bierzemy aktywny udział w różnego rodzaju akcjach, imprezach a nawet zawodach.

"Z miłości do zwierząt" -  to właśnie tym hasłem kierowaliśmy się kiedy zakładaliśmy nasz sklep zoologiczny.

Profil działalności

Firma przywiązuje dużą wagę do relacji z kupującymi budując ją na zaufaniu i sympatii. Szybki kontakt, profesjonalne doradztwo oraz duży magazyn pozwalają firmie realizować zamówienia tego samego dnia.
Zamówienia przyjmujemy:
- za pośrednictwem naszej strony rutek24.pl,
- telefonicznie i SMS na numer 577 282 039,
- zapraszamy do stałej współpracy, nasi Klieci otrzymują jeszcze więcej.

Na terenie Poznania zakupy dostarczamy tego samego dnia, a wybór dobrej firmy kurierskiej sprawił iż nasze przesyłki docierają już na następny dzień w całej Polsce.
Jako, że przedsiębiorstwo kierowane jest bezpośrednio przez właścicieli, firmę charakteryzuje całkowita indywidualność w podejściu do klienta.

Nasz serwis korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem sklepu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.